O NÁS

Kto stojí za projektom Mafinn?

Jozo Perić - "Moje motto je - Vždy očakávajte to najlepšie a pripravte sa na najhoršie. Zároveň chcem priblížiť moju prácu všetkým ľuďom, rozšíriť ich povedomie o investovaní a rozprávať o ňom tak, aby ich vedel využiť každý vo svoj prospech. Milujem vynikajúce jedlo a víno špičkovej kvality, ale tiež si pochutím na kebabe. Okrem iného rád pečiem buchty. Pochádzam z Chorvátska a pohybujem sa vo finančných „vodách“ už veľa rokov.“

Lucia Žárska – „Nadchne ma každá výzva, ktorá môže pomôcť ľuďom vyriešiť konkrétny problém a zároveň mi dáva priestor vyblázniť sa po mojej profesionálnej stránke. Pôsobím už niekoľko rokov v oblasti online marketingu. Tento segment mi dáva zmysel a milujem svoju prácu. Spojenie onlinu a investovania ma úprimne zaujalo viac ako som čakala. Okrem iného milujem jógu, sledovanie filmov a seriálov, som tiež zaťažená na dobré jedlo!“

Prečo Mafinn?

Muffin pozná každý z nás. My sme si položili otázku, môže byť investovanie jasné, jednoduché, zrozumiteľné a chutné? ÁNO!

Investovanie na burze je spojené s každodenným životom, len nie každý si to uvedomuje. Môžeme si ho spojiť s produktami a značkami, ktoré nakupujeme každý deň.

Náš cieľ? Chceme ukázať všetkým, že investovanie nie je veda. Častokrát nás trápia otázky spojené s ušetrením peňazí na dôchodok, na dovolenku, na byt... Pri správnom rozhodovaní, môže byť aj investovanie odpoveďou. Samozrejme nesie so sebou určitú mieru rizika.

Pre koho sme tu? Sme tu pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť investovať jednoduchou, zábavnou a chutnou formou.

Aké sú naše hodnoty? Jednoduchosť, prístupnosť, dôvera a kreativita.

P3.jpg
DSC08229_edited_edited.jpg
DSC07695.jpg

Chceš dostávať novinky aj e-mailom?

Prihlás sa na odber noviniek!

NEWSLETTER

Nechaj nám kontakt na seba a my sa ti ozveme!

Ďakujeme za prihlásenie!