Investícia nielen pre ženy? Akcie Gucci, či Balenciaga môžu byť aj tvoje!

Rovnako ako si môžeš kúpiť luxusnú kabelku od Gucciho, tak sa môžeš stať aj vlastníkom akcií najluxusnejších fashion brandov. Globálny koncern Kering združuje najluxusnejšie značky a hodnota ich akcií má aj luxusný vývoj.

Kering riadi sériu luxusných renomovaných spoločností z oblastí fashion, kožených produktov, šperkov a hodiniek. Medzi najznámejšie patria Gucci, Saint Laurent, Bottega Veneta, Balenciaga a Alexander McQueen.


Luxus a opäť iba luxus

Najdôležitejšie je pre skupinu Kering dávať priestor kreativite a tvorivosti. Podporuje moderný, autentický a nefalšovaný luxus založení na tvorivom riskovaní a úprimnosti. Ich cieľom je stať sa najvplyvnejšou skupinou združujúcou luxusné značky a zároveň vytvárať udržateľný a zodpovedný luxus budúcnosti.


Názov Kering podľa anglického „caring“ symbolizuje miesto, kde môžu zamestnanci a „Domy Módy“ rásť a rozvíjať sa s ohľadom na životné prostredie.


Vplyv pandémie

Zatváranie obchodov a obmedzenia na celom svete priniesli väčšine spoločnostiam vysoké straty. Napriek tomu 4 módne domy zaznamenali v priebehu minulého roka nárast predaja. Kríza viedla k zrýchleniu online predaja, a zvýšenému zameraniu na spoločenskú zodpovednosť firiem. Tieto trendy sa odrazili v ich obchodnej stratégii, spoločnosť globalizovala webové stránky elektronického obchodu módnych domov. Spoločnosť tiež inovuje, zdigitalizovala napríklad showroomy a vývoj produktov.

Kering môže byť zaujímavou investičnou príležitosťou pre všetkých investorov. Pozri si náš spätný výpočet a začni už dnes investovať s nami: