Prémiový dizajnér počítačových hier Blizzard urobí z teba hrdinu!

Nezáleži na tom, kto si, odkiaľ si alebo aké je počasie, s hrami od Blizzard môžeš byť démon, warlock, protoss alebo hrdina. S nami alebo s kúpou akcií spoločností Blizzard však môžeš byť Investičný hrdina! Vyber si svoju rolu a poď do toho.

Každý chlapec túži byť od detstva hrdinom. S hrami od Blizzard sa môžeš stať kým chceš a s nami nastal čas stať sa Investičným hrdinom. Dnes som sa rozhodol pozrieť bližšie na prémiového developera počítačových hier – spoločnosť Activision Blizzard.


World of Warcraft

WoW je najznámejšia hra s veľkou základňou hráčov a sledovateľov, pochádza z dielne Activision Blizzard. Hra sa začala predávať v roku 2004, na desiate výročie frančízy Warcraft.

Hra, podobne ako v iných MMORPG, umožňuje hráčovi vytvoriť si avatara a spoznávať svet, bojovať proti rôznym príšerám, plniť úlohy a komunikovať s inými fiktívnymi postavami (inými hráčmi).

Podľa môjho názoru má spoločnosť jednu z najsilnejších hráčskych základní na svete. Pri vytváraní duševného vlastníctva sú mimoriadne stabilný, a čo je najdôležitejšie, z obchodného hľadiska - sú priekopníkom v organizovaní líg v oblasti elektronického športu, ktoré v súčasnosti priťahuje reklamný obchod za milióny dolárov. Športový trh má v súčasnosti hodnotu približne 900 miliónov dolárov a odhaduje sa, že v priebehu roku 2021 by sa mohol zdvojnásobiť.


Poďme si teraz vypočítať aký zisk môžeme získať pri investícií 1000 eur:


Svet investovania nie je ani náhodou žiadna hra a treba rátať aj s určitými rizikami. Táto spoločnosť však skrýva obrovský potenciál. Ak si pripravený investovať do tejto alebo inej spoločnosti, klikni na KONTAKTUJ MAFINN!