Refreshni svoje úspory s Coca-Colou a zabezpeč sa na dôchodok.

Je náš dôchodkový systém udržateľný a budeš sa môcť spoľahnúť v budúcnosti na štát? Aktuálna situácia nám bohužiaľ ukazuje, že na štát sa nemôžeme spoliehať. Poď sa s nami pozrieť s akou investíciou by si si mohol vytvoriť slušnú finančnú rezervu na dôchodok. Kto ti pomôže zabezpečiť sa na dôchodok? Jedine ty sám.

Ako na to?

  • Odlož si postupne 3000 eur

  • Zoznám sa s investovaním do akcií

  • Vyber si spoločnosť ktorej veríš

  • Kontaktuj nás

Našim cieľom je uľahčiť ti hľadanie informácií o investovaní, preto si dnes povieme v skratke o spoločnosti Coca-Cola a vypočítame si, koľko by si mohol zarobiť na akciách tejto firmy.


O spoločnosti Coca-Cola


Nápoj Coca-Cola bol prvý krát podávaný už v roku 1886. Z tohto ikonického drinku sa postupom času stala mega úspešná spoločnosť s veľkým portfóliom značiek rôznorodých nápojov.

Spoločnosť Coca-Cola sa stala jednou z najúspešnejších aj vďaka jej marketingu o ktorom som sa učia študenti aj na vysokej škole. Ich talent preniesť emóciu do reklamy a osloviť neuveriteľný počet ľudí je obdivuhodný. Moja najobľúbenejšia reklama je ich vianočná klasika z 90-tych rokov, ktorú určite pozná takmer každý:


Udržateľnosť


Spoločnosť má vo svojom portfóliu viac zaujímavých značiek. Nás zaujala značka vody CIEL. Tento „produkt“ je čapovaný do 100% recyklovaných PET fľaší. Coca-Cola sa snaží prejsť na ekologicky udržateľnú výrobu a dokonca založila aj iniciatívu „World Without Waste“. Uvedomuje si, že zmena je nevyhnutná, a tým potvrdzuje aj ich jej stabilné miesto do budúcna.


Investičný recept


Ak by si si vybral na investovanie spoločnosť Coca-Cola, tak ti ukážem teraz, koľko si mohol zarobiť. Dajme tomu, že usporiť si v dnešnej dobe 3000 eur nie je pre 30 – 40 ročného človeka problém. Do dôchodku nám zostáva cca 20 až 30 rokov. Pre náš výpočet sme použili kratší variant 20 rokov.

To znamená, že ak by si investoval do spoločnosti Coca-Cola pred 20 rokmi 3000 eur, tak by si bol v pluse 4 205,49 €. Pozri si náš výpočet detailnejšie:


Ak nevieš ako začať investovať do akcií, tak nám napíš a my sa ti obratom ozveme.


Zdroje:

www.unsplash.com www.coca-colacompany.com

www.youtube.com/watch?v=I99m-zUnefw