Tinder rande alebo investícia do akcií Tindru? Čo sa lepšie oplatí?

Appka s menom Tinder zavítala viac krát aj do môjho života. Znechutená som si ju raz vymazala, potom zasa nainštalovala a tak dookola. Rozhodla som sa preto zhodnotiť, či čas, ktorý som strávila buď na Tindri alebo na samotných rande s chlapcami, bola dobrá investícia alebo som mala radšej investovať do akcií spoločnosti Tinder.

V prvom rade si povedzme, že "biznis s láskou" je naozaj zisková záležitosť! Ale je taká zisková aj pre bežných používateľov všetkých aplikácií? Zakladateľom appky Tinder je spoločnosť MatchGroup.

Táto spoločnosť má vo svojom portfóliu aj ďalšie zoznamovacie aplikácie ale my sa konkrétnejšie pozrieme na moje Tinder skúsenosti a vypočítame si možný zisk z akcií spoločnosti MatchGroup.

  1. Keď sa ti prestane ozývať.

V jednoduchosti je krása. To, že sa ti prestane ozývať niekto je preňho to najjednoduchšie riešenie. Nevadí, že ste boli spolu už na viacerých rande, jednoducho a bez udania dôvodu si vymyslí nejakú hlúpu výhovorku, namiesto reálneho vysvetlenia. Toto však nie je záležitosť iba Tindru, osobnú skúsenosť mám aj zo zoznámenia s chlapcom cez kamarátov.

2. Keď niekoho nepozveš hneď na prvom rande k sebe.

Pozor na manipulátorov, ktorí sa ťa snažia presvedčiť, že je s tebou niečo zle, keď sa s nimi hneď nevyspíš!

3. Party cudzinci

Toto je taká zábavná kategória sama o sebe :D

4. Dozvieš sa viac ako si chcel/a! :D

Aj tebe niekedy prišlo, že ľudia z Tindra sa chodia na rande iba vyrozprávať? Mne sa často sťažovali aj známi s týmto problémom. Prosím, povedzte tým ľuďom niekto, že komunikácia medzi 2 ľuďmi je dialóg a nie monológ jednej osoby.

A takto by som mohla pokračovať donekonečna. Teraz sa však poďme pozrieť ako sa darí spoločnosti MatchGroup. Musím priznať, že pri výpočte investície 1000 eur po dobu 5 rokov mne samej odpálilo dekel!

Výsledok porovnania:

Milé ženy, myslite radšej na svoje investície peňazí a stojí za zváženie vyskúšať zarábať na láske, tak ako to robí Tinder. Znie to síce hrozne, ale sami vidíte tie čísla a ziskovosť spoločnosti. Ak si neviete poradiť sami s investovaním do akcií, tak sa nám určite ozvite!


Na záver som musela pridať pár skúseností a správ, ktorí mi poslali moji kamaráti: