Zvezieš sa na úspechu Tesly a nakúpiš jej akcie?


Elon Musk síce nevlastní krištáľovú guľu ale zdá sa, že vidí do budúcnosti viac ako väčšina z nás. Geniálny vizionár chce zlepšiť svet a jeho nápady pripomínajú skôr sci-fi film. Jeho videnie sveta a odvaha využívať nové radikálne technológie budujú najúspešnejšie spoločnosti sveta. Chceš zažiť neobyčajnú jazdu spolu s ním cez investovanie do akcií firmy Tesla?

O spoločnosti

Tesla bola založená v roku 2003, a jej cieľom je ukázať, že elektrické vozidlá môžu byť lepšie, rýchlejšie a zábavnejšie ako benzínové automobily. Spoločnosť Tesla dnes nevyrába iba elektrické vozidlá, ale aj produkty na výrobu a skladovanie čistej energie. Čím rýchlejšie sa svet prestane spoliehať na fosílne palivá a bude smerovať k budúcnosti s nulovými emisiami, tým lepšie.


Najzaujímavejšie novinky

  • Tesla Model 3 sa stal v Rakúsku napredávanejším autom bez ohľadu na druh pohonu.

  • Po 13-tich rokoch by Elona Muska na pozícii CEO mohol vystriedať riaditeľ koncernu Volkswagen Group Herbert Diess.

  • Tesla sa chystá vytvoriť najväčší Supercharger na svete.

  • Tesla a Toyota by mohli v rámci obnovenia spolupráce začať vývoj malého elektrického SUV.

  • Odhad investičnej spoločnosti Ark Invest pre rok 2025 v zmysle stúpania hodnoty akcií, je rast až na 3 000 $ za akciu!

  • Biofarmaceutická spoločnosť CureVac a Tesla spolupracujú na zariadení, ktoré dokáže produkovať lieky, napr. na liečbu rakoviny či COVID-19, a to na podobnom princípe ako 3D tlačiareň.

Investovať do akcií?

Toto rozhodnutie musíš urobiť sám, preto ti chceme poskytnúť, čo najviac relevantných informácií. Poďme si pozrieť ako mohla tvoja investícia rásť, ak by si investoval do akcií Tesly pred 5 rokmi:


Tak čo? Začneš s nami investovať? Pomôžeme ti a vysvetlíme ti všetko potrebné. Investovanie je pre každého!


Zdroje:

www.tesla.com

www.shutterstock.com

www.teslamagazin.sk